Z pewnością nie kieruj się budynkiem, czy znanym nazwiskiem z mediów o ile naprawdę chcesz nauczyć się tańczyć:

1 – czy nauczyciele tańca mają odpowiednie uprawnienia tj. dyplomy z Państwowych Szkół Tańca, Certyfikaty – bo może być tak, że „instruktorzy” jedynie chodzili na kursy tańca albo są samoukami? Nawet jeśli zdarzy się , że ktoś sam świetnie tańczy nie znaczy, że umie nauczyć tańczyć.
2 – czy na lekcji  nie będziesz mieć możliwości  na życzenie, spróbowania zatańczenia z inną osobą niż tą z którą przyszłaś /przyszedłeś  lub będziesz mieć z góry „przypisaną” jedną osobę  (w przypadku przyjścia jako singielka/singiel) – jeśli tak będzie, to na imprezie nie będziesz potrafić z nikim innym zatańczyć, a przecież masz prawo sprawdzić swoje umiejętności na lekcji, poświęcasz swój czas i pieniądze, aby nauczyć się tańczyć.
3 – czy wielkość powierzchni jest adekwatna do ilości osób tańczących – jeśli nie – to niewiele się nauczysz.
4 – ile osób jest w grupie i jaka cena – bo jeśli dużo to niewiele się nauczysz bo instruktor nie będzie mieć czasu dla Ciebie gdyż musi realizować program i będziecie to robić pod kątem tych co najszybciej się uczą,
5 – jakie jest tempo nauki lekcji tj. czy poziom jest dostosowany do klienta – jeśli tak nie będzie – to mimo iż nie będziesz nadążać nadal będą uczone kolejne figury a Ty w efekcie żadnej nie będziesz umieć,
6 – czy możesz odrobić zajęcia – przy płatnych karnetach,
7 – czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji,
8 – czy jest możliwość zapłaty dopiero w dniu rozpoczęcia zajęć bez obawy, iż usłyszysz że miejsc brak,
9 – czy instruktor w razie problemów z nauką na lekcji wyjaśnia tańcząc z klientem?

Porównanie warszawskich szkół tańca*

INNE SZKOŁY TAŃCA W W-WIEEXPRESJA  – SZKOŁA TAŃCA JOLANTY DARO
UPRAWNIENIA NAUCZYCIELA – INSTRUKTORA TAŃCATRUDNA INFORMACJA DO ZDOBYCIATAK
Możliwość /ale nie konieczność / ZATAŃCZENIA NIE TYLKO Z „WŁASNYM” PARTNEREM ALE RÓWNIEŻ  Z INNYMI PARTNERAMINIETAK
WIELKOŚĆ POWIERZCHNI DOSTOSOWANA DO ILOŚCI OSÓBW WIĘKSZOŚCI NIETAK
ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE14-604-16
CENA ZA 1 lekcję bez karty /w promocji/50 PLN37 PLN
CZY TEMPO NAUKI DOSTOSOWANE DO KLIENTANIE /ZE WZGLĘDU NA za DUZĄ  ILOSC OSÓB NA SALI /TAK
MOŻLIWOŚĆ PRZESUNIĘCIA KARNETU Z POWODU NIEOBECNOŚCIRZADKOTAK
MOŻLIWOŚĆ ZMIANY GRUPYBYWA ZE NIEZAWSZE
ZAPŁATY W DNIU ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ BEZ RYZYKA BRAKU MIEJSCNIETAK
CZY INSTRUKTOR W RAZIE PROBLEMÓW Z NAUKĄ WYJAŚNIA A W RAZIE WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI TAŃCZY Z KLIENTEMSPORADYCZNIEZAWSZE

Data: 02.03.2022 Kategoria: Aktualności

Zatańczymy razem?

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Expresja

Tworzenie stron www Veden.pl