Skoro to teraz czytasz to znaczy, że jesteś inteligentną osobą! Nie ma mnie i mojej szkoły na FB, Whatsappie, Messengerze – więc gratuluję odnalezienia mojej szkoły.

Na każdego z Was czekam z radością, a nowo przybyłych pięknie witam osobiście lub wita ktoś z Expresji a następnie przedstawiamy grupie. Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z klientami. Sposobem na utrzymanie relacji są rozmowy z Wami przed lub po zajęciach czy smsy. Doradzę w sprawach prywatnych, życiowych czy zdrowotnych. Niekiedy spotykamy się poza szkołą aby porozmawiać, pośmiać się i potańczyć. Potrzeby i oczekiwania klientów są dla mnie bardzo ważne dlatego zawsze możecie zwrócić się do mnie z uwagami czy życzeniami. Będę się starać sprostać oczekiwaniom w kwestii organizowanych zajęć.

Ps. Jako jedyna chyba w Polsce, prowadzę samodzielnie Szkołę Tańca, i to wyróżnia mnie na rynku. Mimo ogromnej konkurencji, bez reklamy, prowadzę zajęcia od czasów gdy w Warszawie szkół tańca i fitness klubów było dosłownie kilka. Więc to co niemożliwe jednak jest możliwe!

Wszystkie zajęcia kończymy chwilą relaksu a jest nią oddychanie i radosne pożegnanie 😉

JESTEŚMY SZKOŁĄ EKO

W budynku (na korytarzach) umieszczonych jest wiele koszy z segregacją odpadów, na sali specjalny eko płyn do dezynfekcji rąk, nie stosujemy klimatyzacji przez co oszczędzamy energię i nie ma zamkniętego obiegu powietrza, salę wietrzymy otwierając okna co zapewnia dopływ świeżego powietrza i bezpieczniejsze oddychanie.

BEZPIECZEŃSTWO

W zajęciach mogą uczestniczyć tylko umówieni, zdrowi klienci. Po wejściu do budynku – płyn dezynfekujący i aparat do pomiarów temperatury ciała. Podczas zajęć nie używamy maseczek chyba, że ktoś ma takie życzenie to może ją używać. Na sali kolejny płyn dezynfekcyjny – eko który zalecamy przed i po zajęciach.

Poznaj szkołę

Jola – instruktor fitness i tańca, choreograf

Jola Daro – choreograf, zawodowy nauczyciel tańca oraz instruktor aerobicu z wykształceniem medycznym.

Zaczęłam tańczyć w wieku 15 lat w Pałacu Młodzieży, potem tańczyłam w Klubach Hybrydy, Stodoła, i WOK. Ukończyłam 2-letnie studia taneczne i choreograficzne, następnie kurs instruktorów aerobicu na AWF-ie, oraz Studium Medyczne w Warszawie. Współpracowałam z Ośrodkami TKKF-u i Ośrodkami Kultury w zakresie prowadzenia kursów tańca towarzyskiego, nowoczesnego i zajęć fitness.

Uczestniczyłam w zajęciach tańca jazzowego w Prywatnej Szkole Baletowej w Hadze (Holandzia). Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness i nauki tańca.

Należę do nielicznego grona instruktorów którzy uzyskali zgodę Ministerstwa Kultury i Sztuki na prowadzenie zajęć tanecznych.  Jeśli pragniecie przeżyć niezapomnianą przygodę z tańcem, przypomnieć sobie lub nauczyć się nowych kroków to serdecznie zapraszam na zajęcia na których gwarantuję fajną atmosferę, indywidualne podejście do każdego klienta także na zajęciach grupowych oraz satysfakcję i zabawę tańcem.

Najważniejsze jest dla mnie aby każdy klient i klientka byli uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć.

A co myślą o szkole nasi klienci?

Jest super. A tak się zafiksowałem na punkcie tańca w Expresji , że chodzę 4 x w tygodniu  a wstając rano słyszę głos Instruktorki Joli: nie patrz pod nogi 😉 haha

Grzegorz

Fajna szkoła. Świetny klimat, zajęcia w małych grupach. Pani Jola – przesympatyczna instruktorka, z indywidualnym podejściem do każdego. Polecam szczególnie tym, którzy obawiają się, że to nie dla nich.

Magda

Atmosfera na zajęciach jest świetna i łatwo jest poznać ludzi. Można przyjść w parze i solo – pani Jola zawsze dba o to, by było z kim potańczyć.
Tańczy się zwykle z rożnymi partnerami, którzy różnie prowadzą, co się potem bardzo przydaje na imprezach 🙂
Dodatkowo, instruktorka zwraca uwagę na każdego indywidualnie, więc można się czegoś nauczyć na każdym poziomie.
Bardzo polecam kursy w Expresji.

Karolina

Kiedy nadszedł ten dzień aby zacząć naukę pierwszego tańca, od razu wiedzieliśmy, że nie pójdziemy do nigdzie indziej tylko do Szkoły Tańca Ekspresja. Nauka tańca u Joli to czysta przyjemność, tempo nauki nie jest sztywno ustalone przez żaden grafik, tylko indywidualnie dostosowane do umiejętności i chęci uczestników. Polecam szczególnie osobom, które nigdy nie tańczyły i uważają, że taniec jest nie dla nich. W Ekspresji szybko zmienią zdanie i odnajdą przyjemność w tańcu.

Dominika i Paweł

Jesteśmy zachwyceni zajęciami w szkole Expresja. Wszystko w miłej atmosferze i z pełnym zrozumieniem naszych potrzeb, zarówno tych, dotyczących tańca, jak i tych bardzo życiowych. Na pewno to nie koniec naszej wspólnej przygody. Dziękujemy Jolu!

Kasia i Olivier Caplot

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i indywidualne podejście, które  Jola (wszyscy mówią do instruktorki po imieniu) okazywała w stosunku do każdego z kursantów. Małe grupy i skupienie się na potrzebach jednostki sprawiły, że już po pierwszych zajęciach czułem, że także ja mogę nauczyć się tańczyć. Z każdym kolejnym spotkaniem było coraz lepiej. Jola korygowała postawę, zwracała uwagę na szczegóły. Podczas zajęć dbała także o przemienność elementów.

Wojtek

Na początku ubiegłego roku wybrałam się do Szkoły Tańca Jolanty Polberg -obecnie Expresja po raz pierwszy na taniec towarzyski… a dzisiaj… cóż – mogę szczerze, bazując na własnym (!) doświadczeniu, polecić niemal każde zajęcia! 🙂

Paulina

Poszliśmy do „Gwiazdy” zapłaciliśmy 480 PLN za godzinę lekcji a „Gwiazda” jak to „Gwiazda” większość lekcji ” był w chmurach” tj patrzył w sufit. Po lekcji zapytał czy jeszcze przyjdziemy ale my wiedzieliśmy ze nigdy więcej:( Więc radzimy innym zastanówcie się wybierając kto ma Was uczyć ” ” Expresja ” ma atrakcyjne ceny i świetnie uczy.
Polecamy

Sylwia i Jacek

Byliśmy w znanej z mediów szkole (A..), full ludzi – na sali 30 par!! 🙁 a zajęcia prowadził kiepski instruktor , który na dodatek wyciągnął nas na środek sali bo coś źle robił mój chłopak i wyśmiał nas przy wszystkich!! 🙁 Mimo iż zapłaciliśmy za cały miesiąc mój chłopak powiedział , iż więcej nie pójdzie .W Expresji Jolanty Polberg nauczyliśmy się szybko i chętnie – zwłaszcza mój chłopak chętnie chodził bo było milo, bez uszczypliwych uwag a na sali było tylko 5 par 🙂

Monika i Paweł

Zajęcia prowadzone są w szkole bardzo profesjonalnie, super pod względem metodycznym
Pani Jola właścielka Expresji i instruktor zarazem- przemiła cierpliwie uczy kroków
Ułożyła nam wspaniałą choreografię

Kasia i Tomek

Szybko i fajny układ taneczny opracowała nam Pani Jola Polberg
Zajęcia bardzo sympatyczne , mimo iż się denerwowaliśmy Pani Jola potrafiła zadbać abyśmy byli zrelaksowani 🙂

Agata i Robert

W Expresji zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie.
Miła atmosfera , cierpliwa Pani Instruktor , w przerwie pijąc  wodę rozmawialiśmy towarzysko i ceny atrakcyjne 🙂
Polecam Mariola

Mariola

Witajcie 🙂

Jeśli chcecie się nauczyć tańca to tylko w Expresji Pani Joli 🙂
My jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji – Pani Jola jest bardzo cierpliwa i super tłumaczy!!

Pozdrawiamy 🙂 Iza i Piotrek

Iza i Piotrek

Poznaliśmy się Szkole Tańca Pani Joli Expresja i jesteśmy razem 🙂

Gosia i Marcin

Well, Pamiętam czasy gdy podpierałem ściany na dyskotekach, z zazdrością wpatrując się w ludzi, którzy tańczą. Poszedłem na kurs do kilku różnych szkół. Albo nie odpowiadał mi prowadzący, albo sposób prowadzenia zajęc. U Pani Jolanty znalazłem zrozumienie i cierpliwość, indywidualne podejście. Dziś, po pół roku spędzonych pod Jej czujnym okiem, to ja dostrzegam zazdrosne spojrzenia tych stojących pod ścianą. Zdecydowanie polecam tę szkołę. Chcesz tańczyć do swojej muzyki? Chcesz coś nowatorskiego? – nie ma problemu. Prowadząca dostosowuje się do oczekiwań uczniów.

Patryk

Bardzo mila atmosfera, profesjonalna obsługa i nauka tańca, przemiła pani Jola, gorąco polecam szkole! Kasia

Katarzyna Orman

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kilku godzin zajęć indywidualnych, choreografia ułożona pod nasz możliwości, cierpliwość, pomysłowość i humor Instruktorki dodawały nam wiary w siebie. Pani Jolanta właścicielka Expresji umiała nawet takim opornym uczniom przekazać co nieco 🙂 za kilka dni ślub a my mamy już jakąś bazę pod pierwszy taniec i na samo wesele. Gorąco polecamy i być może kiedyś zapiszemy się na kurs 🙂 Asia i Artur

Joanna i Artur

Jestem pod wrażeniem. Na zajęcia zgłosiłem się jako singiel bez partnerki. Pani Jola bez problemu znalazła kogoś dla mnie do tańca i od tego czasu taniec to przyjemność i świetna zabawa. Nie ma co się obawiać, atmosfera na zajęciach jest świetna, Pani instruktor Jola profesjonalna, szalenie komunikatywna, zakręcona tak pozytywnie że zaraża tym chyba każdego. Polecam !!!! Sebastian

Sebastian

Pani instruktor Jola prowadzi swoje zajęcia cierpliwie i profesjonalnie. Chciałbym podkreślić słowo „cierpliwie” 🙂 bo nawet po wielokrotnych prośbach powtórzenia kroków Pani Jola zachowywała stoicki spokój.

Wielkim plusem jest kameralna atmosfera, mianowicie na zajęciach nigdy nie było więcej niż 5 par, najczęściej jest mniej, dzięki czemu możliwe jest indywidualne podejście do każdej pary. Paweł

Paweł

Chodziłam do Pani Moniki na zajęcia fitness . Mam spore doświadczenie w uczęszczaniu na różne zajęcia sportowe, ale taka trenerka jak Pani Monika to rzadkość – komunikaty są jasne i precyzyjne, całość zajęć ma przemyślaną strukturę, a Pani Monika zwraca szczególną uwagę na dokładność w wykonywaniu ćwiczeń. Rzeczywiście Pani Monice zależy na tym, żeby każdy uczestnik robił postępy i przezwyciężał swoje słabości. Pani Monika to trener wielkiego formatu. Gorąco polecam. Małgosia

Małgorzata Koronkiewicz

Zatańczymy razem?

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Expresja

Tworzenie stron www Veden.pl