Szkoła tańca Expresja

„Taniec towarzyski jest obecnie czymś więcej niż karnawałową rozrywką. Tańczymy przy każdej okazji [..] Tańczyć może każdy, kto potrafi chodzić bez pomocy laski. Pamiętajmy, że taniec jest doskonałą rekreacją, atrakcyjnym wypoczynkiem po pracy i nauce, że wnosi on pogodny nastrój, ułatwia życie towarzyskie, pamiętajmy również, że taniec odmładza! [..]”

”Tańczyć może każdy” Marian Wieczysty

Każde zajęcia kończymy 3 min oddechem i śmiechem 😉

Możecie dołączyć w każdej chwili gdyż na każdej lekcji powtarzany jest program od podstaw.

Dzięki nauce u nas zdobędziesz umiejętności taneczne, a przy okazji wyprostujesz się, zdobędziesz zgrabną sylwetkę, kondycję i swobodę ruchów.

Indywidualne dla narzeczonych 

Uczymy tańca wybranego przez parę wraz z choreografią , dzięki której Młoda Para wspaniale zatańczy swój pierwszy taniec na uroczystości weselnej. Dostosowujemy choreografię do możliwości tanecznych i czasowych klientów oraz wielkości parkietu na sali weselnej. W ramach opłaty doradzamy także w zakresie organizacji wesela. Uczymy nie tylko wybranego przez parę tańca, ale również całej oprawy – dzięki czemu taniec Młodej Pary jest czymś wyjątkowym.

Lekcje indywidualne lub grupowe na zamówienie

Uczymy pary i osoby pojedynczo wybranego przez nie tańca lub sami doradzamy co wybrać, aby potrafić zatańczyć w klubie, na imprezie firmowej czy na weselu.

Indywidualne lekcje elegancji ruchu

Zajęcia dla pań, którym zależy na nabyciu umiejętności ładnego poruszania. Podczas lekcji doradzamy także jak dobrać strój i jakie uczesanie będzie dla niej korzystniejsze. Dzięki tym zajęciom każda kobieta uwierzy w siebie, poczuje się kobieco co będzie mieć odbicie w jej życiu osobistym i zawodowym.

Więcej szczegółów o nas

Poznaj mnie bliżej – Jola Daro, właścicielka

Zatańczymy razem?

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Expresja

Tworzenie stron www Veden.pl