Szkoła tańca Expresja

„Taniec towarzyski jest obecnie czymś więcej niż karnawałową rozrywką. Tańczymy przy każdej okazji [..] Tańczyć może każdy, kto potrafi chodzić bez pomocy laski. Pamiętajmy, że taniec jest doskonałą rekreacją, atrakcyjnym wypoczynkiem po pracy i nauce, że wnosi on pogodny nastrój, ułatwia życie towarzyskie, pamiętajmy również, że taniec odmładza! [..]”

”Tańczyć może każdy” Marian Wieczysty

Każde zajęcia kończymy 3 min oddechem i śmiechem 😉

Możecie dołączyć w każdej chwili gdyż na każdej lekcji powtarzany jest program od podstaw.

Dzięki nauce u nas zdobędziesz umiejętności taneczne, a przy okazji wyprostujesz się, zdobędziesz zgrabną sylwetkę, kondycję i swobodę ruchów.

Indywidualne dla narzeczonych 

Uczymy tańca wybranego przez parę wraz z choreografią , dzięki której Młoda Para wspaniale zatańczy swój pierwszy taniec na uroczystości weselnej. Dostosowujemy choreografię do możliwości tanecznych i czasowych klientów oraz wielkości parkietu na sali weselnej. W ramach opłaty doradzamy także w zakresie organizacji wesela. Uczymy nie tylko wybranego przez parę tańca, ale również całej oprawy – dzięki czemu taniec Młodej Pary jest czymś wyjątkowym.

Lekcje indywidualne lub grupowe na zamówienie

Uczymy pary i osoby pojedynczo wybranego przez nie tańca lub sami doradzamy co wybrać, aby potrafić zatańczyć w klubie, na imprezie firmowej czy na weselu.

Indywidualne lekcje elegancji ruchu

Zajęcia dla pań, którym zależy na nabyciu umiejętności ładnego poruszania. Podczas lekcji doradzamy także jak dobrać strój i jakie uczesanie będzie dla niej korzystniejsze. Dzięki tym zajęciom każda kobieta uwierzy w siebie, poczuje się kobieco co będzie mieć odbicie w jej życiu osobistym i zawodowym.

Jesteśmy inni od typowych szkół tańca. Tworzymy społeczność , w której znamy się po imieniu, i  każdy kto do nas się przyłącza jest mile przez wszystkich witany. Łączy nas chęć poruszania się  i pozytywne nastawienie do innych. Spotykamy się w szkole , a niekiedy poza szkołą. Do właścicielki szkoły, w razie potrzeby, możesz zwrócić się nawet o poradę medyczną , życiową czy sercową  Promujemy ruch – taniec , fitness oraz połączenie tańca i fitnessu.

Jesteśmy szkołą niekomercyjną -prowadzimy zajęcia nawet dla kilku osób, bo dla nas każdy klient jest ważny.Expresja to szkoła z historią i bogatym doświadczeniem. Firma istnieje od 2002 i z biegiem lat ulegała różnym przeobrażeniom (oprócz tańca i fitnessu prowadziliśmy przez 6 lat zumbę). Nazwa „EXPRESJA” istnieje od lipca 2014.

GWARANTUJEMY: zdobycie umiejętności tanecznych w miłej atmosferze, poprawę sylwetki, indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć także podczas zajęć grupowych , lekcje prywatne dla narzeczonych w parach i pojedyńczych osób.

Instruktorki na zastępstwa posiadają uprawnienia państwowe, wysokie kwalifikacje metodyczne z prowadzenia równych form zajęcia tańca, fitness, dance, latino, inne instruktorki uczestniczyły w różnych konwencjach Reebok University i turniejach tańca. Posiadają kilkuletnie doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Holandii.

Prowadzę zajęcia z pasją. Posiadam uprawnienia państwowe, wysokie kwalifikacje metodyczne z prowadzenia równych form ruchu- fitnessu, dance fitnessu,  tańca, fitness, dance, latino.

W zakresie przygotowania sportowego: pływałam od 6go roku życia (I-e miejsce w mistrzostwach Dzielnicy , II miejsce w mistrzostwach Warszawy , grałam w szkole w siatkówkę , zawsze się dużo ruszałam choć szczerze mówiąc – nie lubiłam gimanastyki , unikałam jej „jak ognia” ale życie lubi platać figle ;-). Dom Kultury w Warszawie poprosił mnie o poprowadzenie zajęć fitness – wiedzieli, że tańczę. A miałam ukończone już Państwowe Studium Medyczne . Ukończyłam więc kurs instruktora fitness na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W zakresie ciekawostek z fitnessu : przedstawiałam formy ćwiczeń możliwe do wykonania w kostiumie korporacyjnym na konferencji dla 800 farmaceutów w Hotelu  Victoria  (obecnie Sofitel) oraz na konferencji dla Najlepszego Pracodawcy Roku  w budynku Giełdy Papierów Wartościowych . Uczestniczyłam w konferencji medycznej nt. wpływu ćwiczeń na zdrowie osób o zróżnicowanym trybie pracy fizycznie i umysłowo (2018r.) oraz w konferencji sportowej FIWE (2019r.).

W zakresie tańca : marzyłam o szkole baletowej od 6go roku życia, ale rodzice wysłali mnie na basen , nawet mi się podobało, ale Pałac Młodzieży nie przyjął mnie do grupy wyczynowej mimo moich osiagnięć ze wzgledu na wadę kręgosłupa  i w ten oto sposób przypadkowo trafiłam na kurs tańca , a następnie na treningi  w Klubach Tańca Towarzyskiego  i zamiast pływaczki zostałam instruktorem tańca. Pod względem merytorycznym posiadam dyplomy: Państwowych Warszawskich Dwuletnich Studiów Tańca i Choreografii  oraz Prywatnej Szkoły Tańca w Hadze (Holandia).

Taniec i każda inna forma ruchu dają zdrowie i radość życia!

W tańcu nie ma znaczenia czy dopiero będziesz stawiać swoje pierwsze kroki czy chcesz je sobie po prostu przypomnieć. Zapraszam do naszej wspólnej tanecznej przygody!

Zatańczymy razem?

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Expresja

Tworzenie stron www Veden.pl